Paziņoti Latvijas Literatūras gada balvas nominanti un speciālbalvu ieguvēji. Šogad LALIGABA jauns balvas dizains un lielākas naudas prēmijas uzvarētājiem

laligaba-small-logo

 

  1. martā  nosaukti Latvijas Literatūras gada balvas (LALIGABA) nominanti un speciālbalvu ieguvēji. Jau iepriekš ziņots, ka Mūža balvu par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas literatūrā ekspertu komisija nolēmusi piešķirt dzejniecei, prozaiķei un tulkotājai Margitai Gūtmanei. 

 

Noskaidroti Latvijas Literatūras gada balvai pirmajā kārtā nominētie darbi un Mūža balvas ieguvēja

Gatavojoties vienam no centrālajiem notikumiem Latvijas literatūrā – Latvijas Literatūras gada balvai (LALIGABA), kas šogad notiks ar saukli "Laligaba sabalsojas", balvas ekspertu komisija paziņojusi nominētos autorus un darbu "garo sarakstu", kā arī nosaukusi Mūža balvas ieguvēju – dzejnieci, prozisti un tulkotāju  Margitu Gūtmani. 

 


Ir noslēgusies pieteikšanās 2023. gadā izdotajām grāmatām

31. janvārī ir noslēgusies pieteikšanās Latvijas Literatūras Gada balvai 2024. Šogad tika iesniegtas 104 grāmatas no 22 dažādām izdevniecībām. Latvijas Literatūras gada balvai pirmajā kārtā izvirzīto darbu saraksts tiks publicēts līdz 20. februārim.


Copyright © 2024 STARPTAUTISKĀ RAKSTNIEKU UN TULKOTĀJU MĀJA