Apbalvoti Latvijas Literatūras gada balvas laureāti

laligaba-small-logo

30. aprīlī Āgenskalna tirgū ar devīzi “LALIGABA sabalsojas” notika “Latvijas Literatūras gada balvas 2024” (LALIGABA) pasniegšanas ceremonija, kuras laikā tika noskaidrotas labākās 2023. gadā izdotās grāmatas septiņās kategorijās, sveikti Mūža balvas un speciālbalvu ieguvēji.


 

Paziņoti Latvijas Literatūras gada balvas nominanti un speciālbalvu ieguvēji. Šogad LALIGABA jauns balvas dizains un lielākas naudas prēmijas uzvarētājiem

laligaba-small-logo

 

  • 28. martā  nosaukti Latvijas Literatūras gada balvas (LALIGABA) nominanti un speciālbalvu ieguvēji. Jau iepriekš ziņots, ka Mūža balvu par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas literatūrā ekspertu komisija nolēmusi piešķirt dzejniecei, prozaiķei un tulkotājai Margitai Gūtmanei. 

  • Noskaidroti Latvijas Literatūras gada balvai pirmajā kārtā nominētie darbi un Mūža balvas ieguvēja

    Gatavojoties vienam no centrālajiem notikumiem Latvijas literatūrā – Latvijas Literatūras gada balvai (LALIGABA), kas šogad notiks ar saukli "Laligaba sabalsojas", balvas ekspertu komisija paziņojusi nominētos autorus un darbu "garo sarakstu", kā arī nosaukusi Mūža balvas ieguvēju – dzejnieci, prozisti un tulkotāju  Margitu Gūtmani. 

     


    Copyright © 2024 STARPTAUTISKĀ RAKSTNIEKU UN TULKOTĀJU MĀJA